23 Kasım 2014 Pazar

Tavan Kaplama Nem ve Rutubet Yalıtımı Yapar Mı?

Tavan Kaplama Nem ve Rutubet Yalıtımı Yapar Mı? 


Tavan kaplama malzemesi üretim amacı nem rutubet yalıtımı sağlamaktır. Bu nedenle stropiyer tavan kaplama malzemesi %100 nem ruubet yalıtımlıdır.

Daire içlerinde oluşan terleme, nem, rutubet ve küflenmeler zamanla sağlığımıza ciddi zararlar vermektedir. Bu yalıtımları sağlamak için ciddi masraflar yapılsada tavanlarda oluşan nem, rutubet, küflenme ve terlemelerin önüne geçilememiştir. EPS den üretilen tavan kaplama malzemesi bu konuda en iyi sonuçlar veren ve aynı zamanda ekonomik olarakta oldukça iyi olan tavan kaplama malzemesi, ideal bir üründür. Tavan kaplama malzemesini banyolarda, mutfaklarda ve dairenin tüm tavanlarında kullanabilirsiniz.

Banyo tavan kaplama yaparken dikkat edilmesi gereken, aderansı yüksek ve mukavemeti sağlam bir yapıştırıcı kullanmaktır. Mutfaklarda oluşan terlemenin ve küflenmenin önlenebilmesi için de tavan kaplama malzemesi en ideal bir üründür.

Tavan kaplama malzemesi 50x50 ebatlarındadır, 8mm, 11mm ve 13mm olarak imalatı yapılmaktadır.

Tavan kaplama çeşitleri; Desenli tavan kaplama, pres baskı tavan kaplama, ekonomik tavan kaplama, enjeksiyon baskı tavan kaplama olarak sınıfları vardır. Tavan kaplama malzemesi kalınlığı ne olursa olsun yalıtım olarak aynıdır. Sadece enjeksiyon baskı tavan kaplama malzemesi görsel olarak 3 boyutludur. Daire içlerinde 4 duvar dekore edilirken en çok ihmal edilen ve önemli olan 5'inci duvar vardır. Tavan kaplama olarak faydalanacağınız ürün stropiyer tavan kaplama malzemesidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder